Strefa rekreacji na pierwszą gwiazdkę

0
459
Strefa rekreacji na pierwszą gwiazdkę

Chcąc mieć ogród przygotowany do zimowej aury, taki z miejscem na ławeczki i stolik, przy którym można wypić grzane wino i popatrzeć jak dzieci lepią bałwana, musimy jak najszybciej zabrać się do pracy. Bez względu na to czy już posiadamy przydomowy plac zabaw czy jest on dopiero na etapie planowania, strefę rekreacji możemy stworzyć sobie jeszcze przed świętami. Dzięki temu będziemy mieli idealne miejsce na rodzinne wypatrywanie pierwszej, wigilijnej gwiazdki.

Ekonomicznie i praktycznie

Nie chcąc pozbywać się trawnika, ale mieć go pod kontrolą, dobrze jest zastosować maty przerostowe. Charakteryzują się one ażurową powierzchnię, jak sama nazwa mówi rośliny mogą je przerastać, tzn. przedostawać się na powierzchnię przez umieszczone w matach otwory. Maty są bardzo praktyczne, zwłaszcza gdy nie chcemy całkowicie pozbywać się zieleni we wskazanym miejscu, ale zależy nam na utwardzeniu nawierzchni. Jest to rozwiązanie nie tylko pewne, ale też bardzo atrakcyjne cenowo. Duży format 1000 mm x 1500 mm x 23 mm oraz zwiększona zawartość granulatu gumowego w produkcie zwiększa jego trwałość, podwyższając współczynnik odporności na ścieranie.

Czysto i bezpiecznie

W przestrzeni, gdzie nie zależy nam na utrzymaniu zieleni, a wręcz przeciwnie wolelibyśmy pozbyć się wciąż nawracającego zachwaszczania jak np. w linii alejek ogrodowych, czy samego placu, na którym postawimy stolik i ławeczki, a może nawet niewielkie zadaszenie, możemy z powodzeniem zastosować pełne podłoże na plac zabaw. Idealnie będą tu pasować gumowe maty i płyty. Nie tylko są antypoślizgowe i wodoprzepuszczalne, co eliminuje nam problem kałuż i nieprzyjemnych efektów gromadzenia się wody na powierzchni, ale też odporne na mróz i inne czynniki atmosferyczne. Ponadto minimalizują powstanie poważnych urazów i kontuzji podczas upadku czy uderzenia np. kolanem o posadzkę.

Profesjonalnie i z certyfikatem

Na rynku dostępne są różne rodzaje gumowych nawierzchni bezpiecznych, charakteryzują się one różnymi współczynnikami bezpieczeństwa. Najlepsze są potwierdzone certyfikatami i atestami, które warto sprawdzić przed dokonaniem zakupu. Produkty oferowane przez Firmę Flexizone posiadają certyfikat bezpiecznego upadku HIC, a także Atest PZH. Producent ten zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta i jest w stanie dostosować wybrane produkty pod nasze indywidualne potrzeby, dlatego jeszcze przed zakupem warto poprosić ekspertów Flexizone o fachową poradę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here