Majka Jeżowska poinformowała w mediach społecznościowych o śmierci swojego drugiego męża -Toma Logana. Gitarzysta od kilku tygodni przebywał w szpitalu w Chicago.
Artykuł pochodzi z serwisu plotek.pl.
Źródło
Majka Jeżowska poinformowała w mediach społecznościowych o śmierci swojego drugiego męża -Toma Logana. Gitarzysta od kilku tygodni przebywał w szpitalu w Chicago.
Artykuł pochodzi z serwisu plotek.pl.
Źródło